עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

פוסט #7 - נפרדתי ממנה

31/03/2018 20:03
Tsuki Continue
אישי, פרידה, אהבה, חלום, שרלוק
טוב, לאלה שמכירים אותי מהבלוג הקודם, ואני בספק אם מישהו זוכר, אבל היו לי שתי חברות ממש קרובות (שבאחת מהן התאהבתי) ושניתקתי מהן קשר.
זה די הרגיש כאילו ניסרתי מעצמי שתי צלעות. זה כן הפך אותי ליותר גמישה, אבל זה עדיין לפעמים שולח כאבים חדים.
לפני חודש-חודשיים בערך הבנתי שאני כבר (קרוב ל)שנה לא חברה שלהן, וזה די שלח אותי לאיזור המוות הריגשי עם דיכדוך שבא והולך - שזה בערך למה נפלתי לכזאת שתיקה ארוכה.
די הייתי עסוקה בזמן האחרון בצורה ריגשית להתמודד עם האובדן שלהן (או ליתר דיוק, משלה, כי ממש התחברתי אליה נפשית) ופה ושם עם האבל כלפי החתולה שלי שלפעמים בא והולך (כבר עברה חצי שנה להרדמה שלה).
כמו שציינתי בפוסט הראשון, שנה שעברה גבתה ממני הרבה אובדן של דברים יקרים לליבי.
אני כרגע כן מנסה לרפא את עצמי (כאילו, מלפני שנתיים התחלתי ולרוב אני שוכחת שזה תהליך שלא נגמר). התמודדתי אתמול עם שליחת איחולי חג שמח לעמיתים מהעבודה (ואני לא עושה דברים כאלו, זאת בערך הפעם הראשונה שיזמתי את זה - חרדה חברתית זה חרא).
בסוף הצלחתי להתמודד עם זה ועם ליהיות בערב חג עם משפחה די מורחבת, ולא מתתי אפילו פעם אחת, אז אני מעט שמחה.

ולנושא שקשור אבל שונה: התחלתי לצפות בשרלוק הולמס במאה ה22.
הסדרה הזאת היא טכנית זבל, היא לא עוברת את מבחן הזמן והאמת שאני חושבת שהכתיבה שלה ממש לוקה בחסר בכל הקשור לעלילה ולמה שקשור במאחורי הקלעים; כלומר לא רואים את הולמס מתפתח בעולם- תקראו לי קטנונית אבל זה מאוד חשוב לי לראות איך הוא מנסה מלא כפתורים כדי להבין מה אומר כל אחד. בערך כמו ליהיות תייר ביפן ולנסות להבין איך לעזאזל השירותים שם פועלים. בסדרה מוציאים אותו מאוד חכם ומושלם וזה קצת מבטל את האנושיות שלו (וגם לאגדות יש אנושיות).
אבל אע"פ כל הבולשיט, הסדרה הזאת ממש עושה לי נעים בלב. היא תמימה, מרגישים שהיא לילדים וכמובן... שרלוק. שנה וחצי, אולי שנתיים שניסיתי להתחמק מכל הקשור אליו (חוץ מעונה 4 של הBBC כי זה היה בלתי נמנע) כי זה פשוט... היחס שלו עם ג'ון תמיד נגע לליבי. הקונספט ומה שיש ביניהם איכשהו תמיד גרם לי לחוש מה שאני חשתי כלפי אותה חברה.
בכל מדיום זה תמיד נראה ששרלוק היה מאוהב בג'ון והוא, או שהוא ראה אותו רק כחבר, או שהוא גם אהב אותו בחזרה אבל לא הראה את זה בשום דרך או הכחיש. ככה או ככה, מה שהיה ביניהם הרגיש לי כמוני וכמו אותה חברה בגדול.
ומכיוון שזה הזכיר לי את שתינו, ניסיתי כמה שיותר לברוח מהשיפ הזה, במיוחד כשניתקתי ממנה את הקשר.

אז, עברה שנה מאז שהתנתקתי ממנה, ושבוע שעבר התחלתי לצפות בסדרה הטראש אבל הטהורה הזאת עם אחת מהדמויות שאני הכי אוהבת, כי הייתי זקוקה לאנרגיות חיוביות (והסדרה הזאת מביאה לי את זה)
וערב קודם (בדיוק האחד לפני ערב החג) חלמתי שאני נפרדת ממנה. 
זה היה די ריגשי. 
וזה לא שזה היה פנים מול פנים, אלא מכשיר קשר (בצורת פיגר ענק של באטמן) שלא הדלקתי אותו, לפי מה שידעתי בחלום, כבר כמה חודשים טובים, ובגלל נקיון פסח החלטתי פשוט לבדוק אותו.
הייתה הודעה לא רלוונטית מחברה שהיא עדיין מאוד יקרה לי (ושאני בקשר איתה) ועוד אחת ממנה שבה היא מבקשת ממני לחזור אליה, והיא נשמעה מודאגת.
ההודעה כבר לא הייתה רלוונטית, כי היא הייתה בת כמה חודשים, אבל גררתי את הכיסא שלי והתיישבתי מול המכשיר ופשוט... שקלתי. ליהיות petty ולהמשיך להתעלם, או להתעלות על עצמי ולענות?
ובסוף החלטתי לענות. עשיתי הקלטה, התחלתי לדבר. אמרתי לה שעבר זמן ושפשוט... נפלתי אז לשתיקה וחשבתי מה להגיד כדי לסיים את זה בטוב, או פשוט לסיים את החברות הזאת. הרגשתי שהיא מעבר לקו השני ומקשיבה ולא אומרת דבר.
זאת הייתה תחושה מאוד מוזרה ומציאותית. לא באמת קיבלתי הבטחה שהיא בקו השני ושומעת, או בכלל שזאת היא, ובכל זאת הייתה לי את התחושה שכן, שהיא שם, שהיא מקשיבה, שהקו הוא לא רק חד צדדי.
וכל מה שהצלחתי להגיד אחרי מחשבה ושקט היה "תשכחי אותי".
ובזאת ניתקתי את הקו.


ו...אני די שמחה.
בין אם עכשיו אני משוחררת, אפילו לזמן קצר מכל זה, זה נעים כזה.
החלום הזה גם קצת גרם לי לשקול לשלוח לה הודעה כזאת בצ'ט הפייסבוק. זה לא שחסמתי אותה או משהו.
אבל... אני פשוט אראה איך התחושות שלי יהיו בהמשך.
בינתיים אני אהנה מסדרת הילדים הזאת. היא ממש גרמה לי לרצות לקרוא מחדש את הסיפורים (ובכללי לקנות תיק חדש שיש בו שלושה כיסים נורמאלים, שאחד מהם מתאים לספר והשני לאוכל לעבודה)
haunted princessIM ALedya
haunted princess
01/04/2018 03:23
את יודעת , לא ידעתי שיש לך חרדה חברתית O.O
אני גם מתמודדת עם דבר דומה, ואחד מהם זה באמת ליזום הודעות או לשלוח הודעות בין עם בקבוצה או בשיחה פרטית עם מישהו.
אז אני יכולה להבין למה זה היה לך קצת קשה.
ונשמע שבאמת עברו עלייך דברים לא קלים בזמן האחרון.
מקווה שאת בסדר עכשיו רגשית פחות או יותר.
Tsuki Continue
01/04/2018 13:43
אני האמת הרבה יותר בסדר עכשיו מאשר מקודם. הסדרה באמת עוזרת לי עם התהליך, וגם כמובן איך שאני מנסה להתמודד.
וכן... יש לי. אני פשוט לרוב לא נותנת לזה להשפיע עלי או לפגוע לי באיכות החיים. אני מכריחה את עצמי בכל מקרה לפעול ולעשות דברים כמו בנאדם נורמאלי וכמעט בכל אותם פעמים שאני מרגישה שיש לי התקף חרדה אני מנסה להתעלם מהתחושות ולהתרחק הצידה (או ממשיכה ללכת) ולנשום יותר עמוק ולאט.
כאילו,,, מבחינתי עברתי מספיק כדי לא לתת לתגובות האלו להשפיע עלי ולהרוס לי את החיים.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות

25
פעם כתבתי, עכשיו הכל בדמיון
עדיין לא סגורה מה אני רוצה ליהיות כש"אהיה גדולה"
חברים
IM ALGeminiedyahaunted princess
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון