עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

פוסט #10 - קשה לי

10/11/2018 19:59
Tsuki Continue
אישי, באסה, בישול
קצת קשה. במהלך כל השבוע ניסיתי לחשוב מה אכתוב ומתי, אבל בסוף הצלחתי היום.
חגגתי ביום חמישי יומולדת. עד כה גיל 25 לא מאיר לי פנים ואני מקווה שהכל יעבור עד חודש הבא. יש תקופות שהן עם מזל ויש כאלו שלא. 
במקרה הזה זה מרגיש שכל החודשיים האחרונים לא היו מוצלחים מבחינת מזל.
קיבלתי פצע בלשון. אני עד עכשיו לא מבינה מאיך או מאיפה. כן גיליתי היום שיש לי שריטה בצד הפנימי, אז אני מעט חושדת שזה מהאקטימל ששתיתי בבוקר (אע"פ שנראלי שבסוף לא שתיתי. "ארוחת בוקר" זה קונספט שקשה לי להתרגל אליו)
בכל מקרה, הכאבים די נוטים לצד הימני של הלשון. אני לא מרגישה משם טעם, ועניין של לעיסה ממש מכאיב לי, אז אחרי כאבי תופת של אכילת פיצה קרירה אתמול, הכנתי היום מרק.
אני מניחה שזה הדבר היחיד שאוכל כל התקופה הקרובה. מרק בטמפרטורת החדר, כי אוכל קר וחם ממש מכאיבים לי.

בנוסף, אני לא בטוחה שזה זה נובע מהלשון עצמה, אבל ניהיו לי פצעים בידיים. את הראשון כינתי יבלת, אבל כשהם החלו להתפתח לקצת יותר אני כבר הזמנתי למחר תור לרופאה. אני מאוד מקווה שהיא תעזור לי ולא תתחיל לשלוח אותי מרופא לרופא (בדיקת דם פחות משנה לי).

אז כן.
את גיל 25 חגגתי כשאני מותשת מאוד. בלי יכולת לאכול ולהנות מטעם האוכל. הפלוס היחיד הוא שסיימתי עכשיו את מטלות הממ"ן. מחר אשב על סטטיסטיקה ואתחיל ממ"ן חדש.

פלוס נוסף הוא שצפיתי עם חברה קרובה בקסלבניה. וורן אליס מדהים מבחינת כתיבה. חברתי ואני הבאנו המון רפרנסים לסדרות, אבל בשורה התחתונה זאת סדרה עם דמויות עגולות ומדהימות. אני בהחלט אחכה לעונה 4!

וכמובן, למחר אני מכינה טארט לימון לעבודה. אני מעט חושדת שלא אצליח להביא מחר כי אין לי קופסא, אבל אני ממש בטוחה שזקתי אחת איפשהו אצלי בארון, אז אני פשוט,, מקווה.
עוד שעה-שעה  וחצי בערך אכין את הקלתית וב22:00 אסיים עם הטארט עצמו. בהצלחה לי!

IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות

25
פעם כתבתי, עכשיו הכל בדמיון
עדיין לא סגורה מה אני רוצה ליהיות כש"אהיה גדולה"
חברים
IM ALGeminiedyahaunted princess
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון